Хвойна техсировина та інші види деревини — купити на майданчику УУБ

Велика кількість різноманітних підприємств які обробляють дерево, користуються спеціальними біржами для купівлі хвойної та листяної техсировини. Складаються такі категорії з не дуже якісних сортів різноманітної деревини, авжеж ціна на даний товар буде досить демократична.

Характеристики та особливості хвойної техсировини

В технологічних і промислових потребах використовується спеціальна технічна сировина, яка складається з дерева покритого звичайною корою. Українські господарства що спеціалізуються по лісозаготівлі, використовують техсировину кожного дня, тому вчасна постача спеціальних матеріалів впливає на виробництво даних галузей. Деревина — це проміжна ланка між пиловником і балансом виготовлення продукту.

В ДСТУ зазначені найголовніші норми щодо даного виду лісоматеріалів. Хвойна техсировина може досягати від 4 до 6 метрів в довжину, а діаметр одного дерева може досягати до 70 сантиметрів. В одному лоті можуть бути присутні до 10% гнилих ділянок, а також допускаються матеріали з 50% сухостою.

Крім дозволених розмірів, приділяється увага до таких характеристик:

  1. фізичних;
  2. механічних;
  3. екологічних;
  4. санітарних.

Купити техсировину на біржі

Ухвалення Постанови №1178 українським урядом вплинуло на виникнення спеціальних електронних майданчиків на зразок sale.uub.com.ua, на якому дозволено реалізовувати продажі необробленої деревини, ви з легкістю можете придбати техсировину за декілька кліків. Для цього вам необхідно пройти нескладну реєстрацію на сайті, після чого ви абсолютно легально зможете приймати участь в онлайн-торгах.

За певний час експериментального проекту по продажі лісозаготівельного матеріалу, зокрема технічної сировини, були створені певні норми для аукціонів. В першу чергу було затверджено залучати найбільші господарства цієї справи з прибутками 10 мільйонів гривень за рік. Було прийнято рішення про залучення інших майданчиків, схожих на Українські універсальні біржі, з великими лотами — обсягом від 150 куб. м, а також компаній з бюджетом в 200 тисяч гривень.      За останні місяці відбулося приблизно 1300 аукціонів з продажу необробленої деревини, в число яких входила техсировина хвойна, якщо вас зацікавив даний товар, ви можете звернутися за даним посиланням і дізнатися більше https://sale.uub.com.ua/news/tehsyrovyna-hv-na-elektronnyh-aukcionah-prozorro-prodazhi. Участь у таких аукціонах прийняли близько 470 компаній, після проведення всіх торгів спільний прибуток склав 313 млн. грн.