Оренда нерухомості в системі Прозорро.Продажі

Продаж та оренда нерухомості, яка перебуває у власності держави, відкрита з 2017 року. Проект давно зарекомендував себе як успішний, принісши до державного бюджету мільйони гривень. Щоб отримати консультацію експерту чи додаткову інформацію, перейдіть на uub.in.ua.

Які лоти можна взяти в оренду на ProZorro.Sale

Сьогодні багато державних компаній складаються з порожніх приміщень, які взагалі не використовуються, але гроші витрачаються на їх утримання. Коли такі приміщення здаються в оренду, держава не тільки припиняє витрачати гроші на утримання, але й зможе отримати додатковий прибуток.

За підтримки спеціальних сайтів ProZorro безкоштовна оренда приміщень має багато переваг. Раніше пошук орендодавця супроводжувався більшістю перешкод, наприклад, нормативною базою, яка не відповідала сучасним реаліям, триваломуотримання дозволів, корупції та хабарів. На сьогоднішній день оренда приміщень у системі Прозорро.Продажі для всіх громадян доступна швидко і легко.

Однією з перших компаній, що підтримали проект, була «Укрпошта». На даний момент серед орендованої нерухомості є можливість знаходити приміщення для перукарні, масажного салону, магазину та інших видів бізнесу. На ProZorro.Saleу кожного є можливість здавати нерухомість в оренду швидко. Ця спрощена система аукціонів залучає дедалі більше учасників, створюючи відкритий і чесний ринок нерухомості.

Відкриті аукціони з оренди нерухомості в системі ProZorro.Sale

На сайті Української універсальної біржі ви зможете прочитати багато цікавої інформації про орендунерухомості, вартість лотів.  Сайт містить багато інформації і про інші торги, тому що в системі Прозорро.Продажі можна купувати самі різноманітні товари: прикраси, автомобілі, землю, прикраси и багато-багато іншого.

Основними перевагами нашої компанії є особистий підхід та високий рівень професіоналізму. Менеджер біржі незмінно буде консультувати з кожного питання, допомагати у виборі виграшних лотів та давати поради щодо аукціонів. Ви також можете підписатися на розсилку електронною поштою та завжди знати про необхідні та виграшні лоти в режимі реального часу. Консультація на нашому сайті надається безкоштовно для всіх клієнтів біржі.