Що таке Міжбанківський ринок?

Міжбанківський валютний ринок – це інтегрована система безготівкових валютних операцій в Україні. В угоді беруть участь всі банки, які отримали дозвіл на проведення валютних операцій від Національного банку. Однак фізичні та юридичні особи не можуть брати участь в міжбанківському валютному ринку в поодинці і повинні користуватися відповідними послугами комерційних банків. 

Торгівля на міжбанківському валютному ринку відбувається з 9 ранку до 5 вечора (п’ятниця до 4 вечора, що є більш коротким робочим днем). Банки використовують програмне забезпечення для здійснення транзакцій. Перегляньте всі поточні ставки і пропозиції щодо купівлі та продажу валют. Банки роблять ставки самостійно з правильною сумою або вже перевірили ставки інших банків.

Всупереч широко відомій помилці, банки не купують і не продають міжбанківські валюти по вашому запиту. Банк розгляне запит на виконання клірингового завдання, представлений клієнтом: наприклад, якщо клієнт хоче купити 5 штук на 2 мільйони гривень, а клієнт хоче продати 10 мільйонів гривень, банк виконає завдання «власними силами» відповідно до внутрішнього курсу банку. Банки виходять на міжбанківський ринок тільки для того, щоб купити недостатньо грошей або, навпаки, позбутися від надлишків грошей.

Більшість клієнтів оцінюють свої власні банки дуже низько. Таким чином, існує різниця між списком від 10 до 20 і фактичним міжбанківським рейтингом, яка може бути серйозною. Чи варто говорити, що ваші конкуренти, ваш бізнес приречені на провал, якщо ви втратите 10 доларів при складанні списку?

В даний час в Україні активно проходять електронні аукціони. Ви можете купити автомобілі, побутову техніку, виробниче обладнання, будинки і інше легко, швидко і без додаткових витрат. За рахунок публічних продажів уряд вже заробив 210 мільярдів гривень, і ця цифра постійно зростає. Можна просто купити новий або старий автомобіль в Прозорро.

Офіційні торгові сайти в Україні

В Україні зареєстровані окремі портали, основною метою яких є торгівля майном компаній-банкрутів, а також транспортними засобами, нерухомістю та землею, що належать або державі, або фізичній особі.

Найпопулярнішим серед усіх подібних тендерних сайтів є система Prozorro. Для участі в таких торгах була розроблена публічна платформа Українська універсальна біржа – база, де розміщена величезна кількість активних торгових пропозицій, тендерів на будівництво будівель і споруд тощо.

Онлайн-формат аукціонів дає можливість бути там, де це бажано, і паралельно відстежувати подані заявки, подані на конкурсній основі. Так, ви можете бути одночасно в Харкові, Києві, або зовсім у іншому місті, або навіть за кордоном, але водночас не пропустите нічого важливого.

Під час аукціону учасникам торгів надається допомога у різних питаннях, включаючи консультації компетентних юристів. Створити профіль нескладно – для цього потрібно найменше введення даних, а для участі в аукціоні – спеціальний пакет документів в електронному форматі.

УУБ заслуговує на довіру

Метод аукціонних продажів та покупок на українському ринку за останні кілька десятиліть набирає все більше обертів, з цієї причини Prozorro запросив відповідального партнера для взаємодії – платформу УУБ https://sale.uub.com.ua/news/zemelqnyj-aukcion-u-m-kyqiv-na-elektronnomu-majdanchyku-uub, за підтримки якої кожен громадянин України має право брати участь у тендерах або аукціонах. Земельні ділянки користуються великим попитом, оскільки ділянки та транспортні засоби були відчужені. До категорії відчуженого майна належать автомобілі, які були придбані в кредит, але не оплачені. Отже, учасники мають хороші шанси придбати нове авто у чудовому стані за неймовірно низьку ціну.

Крім того, всі маніпуляції здійснюються в онлайн-форматі, що надзвичайно комфортно. Немає необхідності відволікатися від роботи та інших важливих питань – є можливість відстежувати кожен процес в Інтернеті, перебуваючи там, де вам зараз зручно. Документи також надсилаються в електронному вигляді.

Це також стосується реалізації, одержання земельної ділянки, що здійснюється офіційно, встановленим Земельним кодексом із підключенням необхідних органів. Вам надається можливість віддати перевагу будь-якому виділенню для різноманітних завдань – для того, щоб побудувати житло, відкрити ферму або створити підприємство. Існують також землі, в межах яких знаходиться нерухомість. На карті є можливість побачити розташування наділу, щоб чітко зрозуміти, чи він прийнятний для певних цілей.

Якщо поки що серед пропозицій, які вам жодні не потрібні, обов’язково будуть опубліковані інші, вам просто потрібно підписатися на інформаційну розсилку, щоб ви були оповіщені про нові пропозиції. При укладанні контракту обговорюються всі моменти. Якщо ви набуваєте право оренди, то в договорі чітко вказуватимуться його ціна та термін. Подібний підхід повністю виключає можливість підробки, шахрайства та інших незаконних операцій.