Статистика проведення тендерів

З тих пір, як тендер став обов’язковою складовою проведення будь-яких державних закупівель, їх популярність значно зросла. Цьому посприяла не тільки держава, а ще й підвищення інтересу приватних підприємців, так як тепер кожен може отримати державне замовлення та підвищити успішність своєї компанії. Якщо говорити окремо про кожне місто, то тут слід зауважити, що кількість та основне спрямування тендерів може напряму залежати від державних підприємств, що розташовані у даному регіоні. Таким чином, найбільшу кількість тендерів проводять ті міста, які мають на своїй території відповідні державні підприємства, що регулярно звертаються до державних закупівель.

Слід зауважити, що для участі у тендері необхідно пройти реєстрацію на відповідних акредитованих майданчиках, як наприклад цей tender.uub.com.ua.

Тільки після цього можна отримати право на те, щоб спробувати свої сили з прямими конкурентами у боротьбі за привабливий тендер. Також Вам знадобиться повний пакет документів, що буде засвідчувати законність існування бізнесу, та містити докази того, що підприємство не є банкрутом. Загалом, кількість документів може сягати 20, та слід бути готовим до того, що доведеться витратити певний час на їх підготовку. Якщо вільного часу немає, то можна скористатися послугами юридичних фірм, які вже давно пропонують свої послуги у цій сфері. Проте варто остерігатися тих компаній, які гарантують перемогу у тендері. Адже переможець обирається автоматично і на цей процес не можна повпливати нічим, окрім формування дійсно привабливої пропозиції, що матиме змогу отримати перемогу у тендері.

Надзвичайно велика кількість тендерів проводиться у тих містах, де зосереджена основна кількість найбільших державних підприємств

Окремо можна говорити про Київ, Запоріжжя, Дніпро та інші міста. Також не слід забувати про Одесу, де функціонує морський порт міжнародного значення. Якщо ж говорити про Харків, то тут частіше проводяться тендери на будівництво https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/budivelni-tendery-kharkiv. Взагалі, дана сфера є надзвичайно цікавою з точки зору пошуку непоганих замовлень, адже будівництво постійно розвивається. Варто лише поїхати у обласне місто та подивитися на кількість новобудов, які зводяться у різних районах. Останнім часом навіть більшою популярністю користуються цілі житлові комплекси, які мають у розпорядженні власний двір, парковку, систему відеоспостереження та багато чого іншого. Отже, тут може мати місце велика кількість різноманітних тендерів, кожен з яких повинен перекрити певні потреби компанії забудовника.

Якщо ж мова йде про Одесу та всю область, то одразу слід згадати про порти, які постійно потребують певних затрат на утримання, ремонт та розвиток всієї власності. Це досить великі масштаби і тендери можуть вражати своїми масштабами. Тут мова йде про десятки, а то й сотні мільйонів гривень. Також у Одесі надзвичайно велика кількість новобудов, багато з яких тільки планують будувати. Це місто є центральним курортом України, куди регулярно приїздять іноземці, отже туристичний сектор також є досить непогано розвиненим.

Дніпро відоме своїми великими підприємствами та центрами видобутку природного вугілля, що розташовані у Павлограді. Це місто є досить індустріальним, але не варто забувати про те, що через нього протікає річка Дніпро, що є головною на території України. Отже, окрім всього іншого, в місті є декілька річкових портів.

На території Запоріжжя функціонує найбільша Гідроелектростанція, що досить часто виступає замовником в системі тендерів Прозорро. Також тут знаходиться дуже важливе залізничне сполучення і багато інших державних підприємств.