Як правильно обрати лот з майном банкрутів на електронних торгах

Реалізація майна компаній, які зазнали банкрутства – це досить складна процедура. Вся справа в тому, що подібні процеси повинні бути максимально прозорими. Одним з важливих етапів є вибір електронного майданчика. Основний момент, який вам потрібно врахувати – це акредитація обраного сервісу в ProZorro. Досить великим плюсом є той момент, що перевірити це максимально просто й вам навіть не доведеться витрачати багато часу.

В цілому, якщо дивитись на ринок майна банкрутів, варто зазначити, що там досить часто зустрічаються максимально цікаві лоти. Сюди можна віднести, техніку, обладнання, меблі, транспорт, нерухомість й так далі.

Відповідно, якщо ви зацікавлені в придбані власного житла, то на таких торгах можна знайти дійсно якісне житло, за ціною, що є значно нижчою від ринкової. Це один з моментів, який і робить такі торги максимально популярними. Самі лоти ви можете шукати на сайті tender.uub.com.ua, де їх кількість постійно збільшується.

На що варто звернути свою увагу учаснику торгів?!

Якщо ви хоч раз брали участь в електронних закупівлях або ж аукціонах, то ви чудово розумієте, що завжди є певні нюанси, які також потрібно враховувати.

  • Визначення мети купівлі – говорячи більш простими словами, купувати потрібно те майно, яке дійсно буде для вас корисним. Це означає, що ви повинні розуміти, де його краще використовувати. Тому, подавати заявки на самі різні лоти не варто;
  • Визначення вартості – також не зовсім правильно, якщо вам доводиться віддавати останні кошти. Подібні торги повинні чітко прораховуватися, тому потрібно брати до уваги можливі форс-мажорні обставини;
  • Місце знаходження об’єкта – це ще один важливий момент, який дуже часто не враховується. Якщо мова йде про нерухоме майно, то важливо, щоб воно знаходилося в вашому місті, або хоча б в регіоні. Краще за все, шукати ті лоти, які будуть знаходитись максимально близько. 

В цілому ж, у вас є реальна можливість брати до уваги якісь свої критерії та робити акцент саме на них. 

Як показує практика, електронні торги з реалізації майна банкрутів  не є чимось важким і незрозумілим. Головне – це ознайомитися з основною інформацією, яка  може бути для вас по-справжньому важливою. По можливості, потрібно брати до уваги всі спірні й не зовсім зрозумілі моменти.